پژوهش کلمات کلیدی در بازاریابی

 

همه کسب و کار ها فارغ از ابعادشان می توانند از مزایای بازاریابی محتوا بهره مند شوند. در زمینه های پژوهش کلمات کلیدی، برنامه ریزی پست های وبلاگ یا تحلیل ترافیک وب سایت ابزارهای مفیدی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند.

ما فهرستی از ابزارهای سودمند در زمینه بازاریابی محتوا فراهم کرده ایم که شامل گزینه های رایگان نیز می شود.

نحوه کارکرد: این ابزار به شما امکان می دهد تا در پست های وبلاگ و محتوای وب سایت خود از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید و رتبه جست وجوی خود را ارتقا دهید.

یک کلیدواژه اصلی مرتبط با کسب کارتان را وارد و فهرستی از کلمات کلیدی مرتبط را دریافت کنید. این واژگان کلیدی مبتنی بر مشخصه هایی است که موتورهای جست وجو در تکمیل فرآیندهای شان مورد استفاده قرار می دهند. این ابزار اطلاعاتی در مورد محبوبیت کلید واژه های تان نمی دهد و مشخص نمی کند که آیا شرکت های دیگری هم از این سرواژه ها استفاده می کنند یا نه.

نحوه کارکرد: این یک ابزار واژگان کلیدی پیشرفته تر است که نسخه های قابل دریافت و ابری دارد و از هرجایی می توانید بدان دسترسی داشته باشید. همچون دیگر جست وجوگران کلمات کلیدی، می توانید کلیدواژه های طولانی مرتبط با کلمه اصلی را پیدا کنید.

این ابزار میزان جست وجوی واژگان کلیدی از سوی مخاطبان و همچنین تعداد شرکت های دیگری را که از کلمات مشابه استفاده می کنند نشان داده و به شما اجازه می دهد بدون ورود به عرصه رقابتی، وب سایت خود را بهینه سازی کنید.

اگر بخواهید برای کسب وکارتان از روش تبلیغاتی پرداخت بر مبنای کلیک استفاده کنید، قبل از استفاده از کلمات، میزان بهای واژگان کلیدی را اعلام می کند.

نحوه کارکرد: این ابزار به عنوان یک ویرایش گر مستقل محتوا عمل می کند. نوشته های شما را اسکن می کند تا از حرفه ای بودن حداکثری محصول نهایی اطمینان حاصل کنید. به محض اینکه آن را نصب می کنید، تمامی چیزهایی را که در مرورگر، ایمیل ها، پست های وبلاگ، اسناد ابری و پست های شبکه های مجازی می نویسید، ویرایش می کند. از جمله امکانات آن می توان به ارائه پیشنهادهایی برای گرامر، املا، نقطه گذاری، نحوه استفاده از کلمات و دیگر روش های نوشتاری اشاره کرد.

نحوه کارکرد: طراحی خوب، محتوای آنلاین تان را برای خوانندگان جذاب تر می کند و احتمال جست وجو و یافتن آنها در پلت فرم هایی همچون پینترست افزایش می یابد. کانوا ابزار طراحی آنلاینی است که می توان از آن برای ساختن طرح جلد کتاب های الکترونیکی، طراحی های گرافیکی وبلاگ، لوگو، نمونه سند، نامه و پست شبکه های مجازی استفاده کرد. می توانید از بین تنوع طراحی های آماده انتخاب کنید، نمونه ها را تغییر داده و ویرایش کنید، یا اینکه طراحی مدنظر خود را ایجاد کنید. این نرم افزار شامل گستره ای از طراحی های گرافیکی و آیکون ها است. اما با این حال می توانید تصاویر خودتان را بارگذاری و روی آنها ویرایش و طراحی ها را اعمال کنید.

قیمت: رایگان، بعضی از طراحی های گرافیکی، نمونه های آماده و دیگر امکانات نرم افزار نیازمند پرداخت مبلغ است.

حوه عملکرد: ابزار تحلیل گوگل ترافیک وب سایت شما را دنبال می کند و به شما این امکان را می دهد که از مبدا مشتریان خود، میزان زمانی که در وب سایت شما صرف می کنند و مطالب محبوب مخاطبان اطلاع

نحوه کارکرد: Buffer به شما این امکان را می دهد تا پست های شبکه های مجازی خود را از پیش برنامه ریزی کنید و به همین خاطر هم دیگر نیاز نیست هرروز قدری از زمان خود را به شبکه های مجازی اختصاص دهید. شما می توانید چندین حساب کاربری را در شبکه هایی از قبیل فیس بوک، توییتر، لینکدین، اینستاگرام، پینترست و گوگل پلاس با هم لینک کنید.

به محض اینکه پست ها را برنامه ریزی می کنید، نرم افزار به صورت خودکار آنها را در تاریخ و ساعت مقرر انتشار می دهد. علاوه بر این امکانات آنالیزی در این نرم افزار تعبیه شده اند که میزان تأثیر برنامه ریزی تان را مشخص می کند.

نحوه عملکرد: تولید محتوای تأثیرگذار، باید سازمان دهی شده و پیوسته باشد. تقویم ویرایشی در واقع یک نسخه افزونه وردپرس است که یک تقویم میانجی drag and drop ایجاد می کند که به کمک آن می توانید پست های وبلاگ را برنامه ریزی کنید. همچنین می توان از آن برای ویرایش سریع محتوا و پست های نویسندگان مختلف استفاده کرد. این ابزار مشخصه اضافه دیگری ندارد و همین موجب می شود نصب و استفاده از آن آسان باشد.

نحوه کارکرد: این نرم افزار تقویم وبلاگ و برنامه ریز شبکه اجتماعی را با هم ترکیب می کند و به شما مجال طرح ریزی و ارتقای محتوای وبلاگ را می دهد. به محض اینکه پست ها نگاشته می شوند، افزونه موجود به شما اجازه می دهد که این طرح ها را برای روزهای مختلف مقرر کرده و برای برنامه ریزی دوباره، آنها را drag and drop کنید.

همچنین می توانید حساب های کاربری تان در شبکه های اجتماعی را به هم متصل کنید و طی طرح ریزی مشخصی، پست های شبکه مجازی خود را توام با پست های وبلاگ انتشار دهید.

قیمت: طرح های پرداخت از ماهانه 20 دلار شروع می شود و دو هفته اول هم نسخه آزمایشی رایگان در دسترس است.

نرم افزار ایجاد راهنما

نحوه عملکرد: به محض اینکه روش های بازاریابی محتوای تان، مخاطبان را به وب سایت شما هدایت کردند، شما نیاز دارید که دوباره با آنها در تماس باشید. این بدین معناست که باید به آدرس ایمیل آنها دسترسی داشته باشید. این نرم افزار امکاناتی از قبیل صفحات سطحی سفارشی، جعبه های pop-up، صفحات نام نویسی و... را فراهم کنید که مخاطبان وب سایت تان در ازای چیزهایی که پیشنهاد می کنید، ایمیل خود را به اشتراک می گذارند.

نرم افزار Landpages به صورت خودکار اخبار و داده هایی را که مخاطب به خاطر آنها ثبت نام کرده است برای آنها می فرستد. همچنین با پشتیبان خدمات ایمیل تان هماهنگ شده و مشترکان را به فهرست آدرس ایمیل های تان اضافه می کند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)