ردبول و استراتژی تبلیغاتی و بازاریابی شکستن رکوردها

برخی از برندها نظیر ردبول با صرف نظر کردن از الگوی برندهایی نظیر فولکس واگن به سراغ ماجراجویی‌های بزرگ رفته‌اند. هنگام مشاهده کلیپ ردبول ما با فردی مصمم در راستای ثبت رکوردی فوق‌العاده مواجه خواهیم شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی نوش آنلاین: گاهی اوقات برندها نیاز دارند که بزرگ‌تر ازآنچه هستند، فکر کنند. شاید در وهله نخست این نکته در تضاد کامل با استراتژی فولکس‌واگن و کمپین «کوچک فکر کن» باشد، بااین‌حال در زمینه بازاریابی و تبلیغات هیچ‌گاه نمی‌توان به یک راهکار بسنده کرد. براین اساس برخی از برندها نظیر ردبول با صرف‌نظر کردن از الگوی برندهایی نظیر فولکس‌واگن به سراغ ماجراجویی‌های بزرگ رفته‌اند.

فلیکس بوم گارتنر نخستین چتربازی بود که با سقوط آزاد و بدون وسیله‌ی نقلیه، دیوار صوتی را شکست و رکورد مرتفع‌ترین و سریع‌ترین پرش با چتر دنیا را به نام خود ثبت کرد. نام پوژه او ردبول استراتوس یا مأموریت به‌سوی لبه‌ی فضا بود که با حمایت ردبول انجام شد.

هنگام مشاهده کلیپ ردبول ما با فردی مصمم در راستای ثبت رکوردی فوق‌العاده مواجه خواهیم شد. صرف‌نظر از ادامه کلیپ تا همین‌جا هم ردبول سوژه مناسبی برای جلب نگاه مخاطب دست وپا کرده است.

در حقیقت شکستن رکوردها همیشه موردتوجه مردم قرار دارد. بااین‌حال فعالیت تحسین‌برانگیز ردبول در زمینه حمایت از فرد موردنظر در راستای شکستن رکوردی کاملاً عجیب و دیوانه کننده است: پرسش از سطح بالای جو. در ابتدا ما شاهد صحبت‌های تیم فنی با فلیکس باوم گارتنر، فضانورد ردبول، در مورد پرش و نکات ایمنی هستیم. در این میان ناگهان فلیکس از سفینه اش بیرون می‌پرد. به همین سادگی دلهره ای عجیب به مخاطب منتقل می‌شود. بقیه این کلیپ ۶ دقیقه ای صرف نمایش مسیری که فضانورد ردبول طی می‌کند، می‌شود. در نهایت نیز با باز کردن چتر نجات وی روی سطح زمین فرود می‌آید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)