آغاز به کار هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کار خود را آغاز کرد.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از ایبنا، آیین افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز پیش از ظهر امروز دوشنبه 29 مهرماه با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کشوری و استانی و اصحاب فرهنگ در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار شد.

رایحه بزرگترین رویداد فرهنگی آذربایجان شرقی امروز با حضور جمعی از ناشران و اصحاب فرهنگ و اندیشه در سطح استان پیچید و آثار فعالان این حوزه  تا چهارم آبان ماه جاری در معرض دید عمومی قرار می گیرد.

 در هفدهمین دوره برگزاری این رویداد ۹۰۰ ناشر داخلی با ۱۵۰ هزار عنوان و ۵۰ ناشر خارجی با ۲۵ هزار عنوان کتاب حضور دارند و از میان ۹۰۰ ناشر داخلی ۸۰ ناشر شرکت کننده از خود استان هستند که این امر به نوبه‌ خود زمینه‌ رقابت سالم و سازنده انتشارات استانی را فراهم می‌آورد.

همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب دهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان در ۱۲۰ غرفه‌ و هفتمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال با ۱۵ هزار عنوان منابع انتشار یافته برپا می‌شود.

همچنین بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی و هنری در طول برگزاری نمایشگاه کتاب اجرا می‌شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 29 مهر 1398 ساعت 11:53
  • اندازه قلم