اکران خصوصی یک فیلم تحت تاثیر زلزله

اکران خصوصی فیلم سینمایی «وقتی برگشتم» به کارگردانی وحید موسائیان تحت تاثیر زلزله‌ی غرب کشور برگزار شد.

 

طبق گزارش رسیده، وحید موسائیان (کارگردان) در این مراسم که شامگاه 29 آذر ماه در پردیس سینمایی «کوروش» برگزار شد، پیش از نمایش این فیلم با اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه و تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان گفت:خوشحالم که فیلم «وقتی برگشتم» بزودی اکران می‌شود و امیدوارم شرایطی فراهم شود که همه فیلم‌های پشت اکران مانده نیز به نمایش در بیایند و عدالت و برابری بالاخره روزی و روزگاری درسینما اجرا شود.

سپس احترام برومند بازیگر فیلم نیز با اشاره به زلزله اخیر غرب کشور گفت: از طرف خودم و دوستانم در گروه سازندگان فیلم «وقتی برگشتم»، درگذشت عده‌ای از هم‌وطن‌مان را در زلزله اخیر کرمانشاه تسلیت می‌گویم و خواهش می‌کنم که فکر آینده و فردای بعد از زلزله و هموطنان زلزله‌زده باشیم.

لادن مستوفی دیگر بازیگر فیلم «وقتی برگشتم» هم در سخنانی مطرح کرد: این روزها همه دردمندیم و باید برای روزهای آینده دست بدست هم بدهیم و مشکلات را حل کنیم و  لبخند به چهره‌ها بیاوریم.

منظر لشگری بازیگر دیگر فیلم هم ابراز امیدواری کرد: دیگر لحظات غم و اندوه سراغ ملت ایرانی نیاید و امیدوارم برای زلزله زدگان خانه‌های ساخته شود که نه تنها با هیچ زلزله‌ای بلکه با هیچ اتفاق دیگری خراب نشود.

محمدرضا سکوت فیلمبردار فیلم «وقتی برگشتم» هم گفت: بسیاری خوشحالم که امروز فیلم «وقتی برگشتم» اکران می‌شود و در کنار هم تماشا می‌کنیم و امیدوارم  بیشتر از تصاویر فیلم از قصه و داستان فیلم لذت ببرید.

حبیب اسماعیلی  پخش‌کننده فیلم هم در سخنانی از مخاطبان حاضر در سالن خواست که اگر فیلم را دوست داشتند برای آن تبلیغ کنند.

در این مراسم پیش از نمایش فیلم پوستر فیلم به رسم یاد بود امضاء شد.

در مراسم اکران خصوصی فیلم «وقتی برگشتم» هنرمندانی همچون کمال تبریزی، علیرضا امینی،مسعود فروتن ،مسعود رایگان،لیلی رشیدی،اصغر رفیعی جم،مرضیه برومند،غلامرضا رمضانی،هوشنگ مرادی کرمانی،عادل بزودوده،محمد آفریده،فریدون شهبازیان،مسعود اطیابی،محمد جعفری،محمود یار محمدلو ،هوشنگ مرادی کرمانی ،اصغر هاشمی ،محمد علی بهمنی ،لادن مستوفی،حسین محب‌اهری، سعید داخ،آزیتا موگویی، مسعود میمی،علی حجازی مهر،احترام برومند،ماهور موسائیان،بهزاد آدینه، متین ستوده ،افشین هاشمی ، مصطفی تقی  زاده ،منوچهر آزادی ،حضور داشتند.

 فیلم سینمایی «وقتی برگشتم» به کار گردانی وحید موسائیان و با بازی  رضا کیانیان، افشین هاشمی، لادن مستوفی،بیتا فرهی، رعنا آزادی ور، سروش صحت، منظر لشگری، امید روحانی، حسین محب اهری، نورالدین جوادیان، سحر آربین و با حضور  احترام برومند، ساخته شده  و  از هفته آینده در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود. 

 

منبع: ایسنا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)