عیدی به کودکان معلول

به گزارش چاپ و نشر به نقل از خبرگزاری مهر، طرح «عشق و آینه» (عیدی کتاب به‌نفع کودکان معلول) در سومین دوره‌ برگزاری خود، به کودکان معلول زلزله‌زده در استان کرمانشاه اختصاص می‌یابد.

در این طرح که برای سومین سال متوالی، در آستانه‌ی نوروز، توسط انتشارات آرادمان و با همکاری جمعی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه برگزار می‌شود، مخاطبانی حقیقی یا حقوقی (غیر از کتاب‌فروشان) که در فاصله‌ زمانی ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ آثار این انتشارات را از مراکز پخش کتاب (همچون ققنوس، آتیه، پارسه، بیهق و...) یا فروشگاه‌های اینترنتی (همچون خانه کتاب، ققنوس، ادب‌سرا و...) تهیه کنند، شصت درصد از مبلغ خریداری شده، به تامین مایحتاج خوراکی، بهداشتی و فرهنگی مراکز توانبخشی کودکان معلول در استان کرمانشاه اختصاص می‌یابد.

همچنین این امکان برای مخاطبان و مشارکت‌کنندگان فراهم است که بسته‌ خرید خود را به نشانی فردی که می‌خواهند به او کتاب عیدی بدهند، بفرستند.

علاقه‌مندان به مشارکت در این طرح، برای پرسش‌های احتمالی، اطلاعات بیشتر یا ارائه‌ رسید و فاکتور خرید، به سایت اینترنتی آرادمان و نشانی پست الکترونیکی (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) و شماره تلفن مندرج در آن یا صفحه‌های این انتشارات در تلگرام و اینستاگرام (aradmanpub@) می‌توانند مراجعه کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « درخت‎های پولساز داستان پر غصه »