آغاز خروج ناشران از مصلا

نمایشگاه به روزهای پایانی خود نزدیک می شود

 

مدیر کمیته‌ی اجرایی و رفاهی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: نمایشگاه کتاب امروز شنبه از ساعت 10 صبح تا ساعت 20 امشب به فعالیت خود ادامه می‌‌دهد و ساعت 20 زمان پایان نمایشگاه است و این زمان به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود. 

به گزارش چاپ و نشر، ستاد خبری و رسانه‌ای سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حسین صفری اظهار کرد: مراسم اختتامیه‌ی نمایشگاه، ساعت 15 با حضور معاون رئیس جمهوری برگزار می‌‌شود.

وی افزود: با توجه به هماهنگی‌‌های صورت گرفته با ناشران خارجی برای عزیمت آنان به کشورشان و همچنین هماهنگی برای تهیه‌ی بلیت بازگشت و تحویل بار و مسایل گمرکی‌شان و همچنین هماهنگی با سازمان و نهادهای مختلف همکار که طی قرارداد و هماهنگی‌‌ها تا پایان روز شنبه با ما همکاری دارند امکان تمدید نمایشگاه را نداریم.

صفری همچنین با اشاره به در پیش بودن نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که زمان افتتاح آن 29 اردیبهشت ماه تعیین شده است تاکید کرد: آخرین روز نمایشگاه کتاب تهران ساعت 20 امروز شنبه 22 اردیبهشت ماه است.

وی در پایان گفت: ناشران از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه می‌‌توانند برای تخلیه ی غرفه‌ی خود در نمایشگاه اقدام کنند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)