در بیمارستان میلاد شهریار اجرا می شود

مجله ندای میلاد تجدید چاپ می شود

 

مجله ندای میلاد در راستای اهداف انقلاب اسلامی و پیشبرد اعتقادات دینی به صورت فصلنامه در بیمارستان میلاد شهریار تجدید چاپ می‌شود.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از  «ایثار»، آقایی در جلسه برنامه ریزی جهت تجید چاپ مجله ندای میلاد که در بیمارستان میلاد شهریار با حضور پرسنل و کارمندان برگزار شد در مورد نحوه چاپ و درج مطالب و همچنین نحوه تکثیر مجله ندای میلاد اظهار داشت: آموزش درست و به موقع، اصول اولیه هر جامعه ای در جهت رشد و تعالی به سمت بهبود کیفیت ها و ارزش دهی به آن جامعه می‌باشد.

وی بیان کرد: چه بهتر که این آموزش در راستای اهداف انقلاب اسلامی و پیشبرد اعتقادات دینی باشد، ما در بیمارستان میلاد، همانطور که تا الان به آن عمل کرده ایم، در نظر داریم آموزش را از سنین کودکی و نوجوانی مورد هدف و راهبرد خود قرار داده و آن را به بهترین نحو در راستای زندگی ایرانی-اسلامی به هدف نشانیم. رئیس بیمارستان میلاد شهریار ادامه داد: لذا قصد داریم به مانند گذشته چاپ و انتشار مجله ندای میلاد را از سر بگیریم و با نظارت و دقت هرچه بیشتر به درج مطالب علمی-پزشکی و... در آن بپردازیم، در این راستا هرکسی از همکاران و پزشکان بیمارستان می تواند به ما کمک کند ولذا ما از آنها تقاضا داریم مطالب و مقاله های علمی خود را با ما در میان گذاشته تا برای درج در فصلنامه ندای میلاد مورد بررسی قرار گیرند.

آقایی ضمن تشکر از اعضای فعال بیمارستان تصریح کرد: ما در بیمارستان میلاد قصد داریم همانند روز جهانی کارگر که در بیمارستان میلاد از پرسنل زحمت کش به نحوی تقدیر به عمل آمد، ماهیانه از کارمندان و کارکنان بیمارستان فرد ویا افرادی را به عنوان کارمند نمونه، تقدیر نماییم.

وی در پایان جلسه ضمن تاکید براین نکته که جانبازان اعصاب و روان بستری در بیمارستان میلاد دارای روحیه مثبت و بالایی هستند و این را نیز در زمان های مختلف ثابت کرده اند خاطرنشان کرد: حفظ این روحیه در بیماران، جانبازان بستری و البته کارکنان خیلی مهم است و باید تمام تلاش خود را به کارببندیم تا این روحیه روند رو به رشد خود را حفظ کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)