مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد آذرماه برگزار می‌شود

به گزارش چاپ و نشر به نقل از مهر، جعفر مروارید صبح پنج‌شنبه در جلسه هماهنگی برپایی نمایشگاه کتاب مشهد اظهار کرد: بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد از ٢ لغایت ٨ آذرماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

وی افزود: در این دوره از نمایشگاه دو هزار و ۸۰۰ عنوان کتاب عرضه می‌شود و انتخاب کتاب سال نیز یکی از برنامه‌هایی است که در طول برپایی نمایشگاه انجام می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: در این نمایشگاه در کنار عرضه جدیدترین کتب ناشران، مشاوره‌های تخصصی در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی و نیز کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی با میزبانی انجمن‌ها و دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و دیگر برنامه‌های فرهنگی و هنری ارائه می‌شود که تلاش می‌کنیم فضایی را برای نشاط اجتماعی برای دوستداران کتاب فراهم کنیم.

وی تأکید کرد: امسال این رویداد فرهنگی مصادف با دو رخداد خاص است که یکی چهلمین سال انقلاب اسلامی و دیگری ولادت نبی مکرم اسلام است که باید از این ظرفیت‌ها برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این رویداد فرهنگی استفاده شود.

مروارید اضافه کرد: این رویداد متعلق به مشهد است و مشارکت فعال همه‌ی دستگاه‌ها را در برگزاری هر چه‌بهتر نمایشگاه می‌طلبد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)