هشتمین نمایشگاه صنعت چاپ در مشهد برگزار می‌شود

  • دوشنبه, 20 خرداد 1398 ساعت 06:06
  • منتشرشده در چاپ

جلسه هماهنگی در خصوص برگزاری دو کلان رویداد فرهنگی در حوزه چاپ و نشر در محل دفتر معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ افشین تحفه گر معاون فرهنگی و مطبوعاتی در این باره گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و نامگذاری سال به نام «رونق تولید» بر آن شدیم تا در نیمه دوم سال جاری نسبت به برگزاری دو رویداد مهم در حوزه چاپ و نشر اقدام نماییم.

وی افزود: هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ، بسته‌بندی و تبلیغات و نیز برگزاری میز همکاری‌های اقتصادی کشوری درحوزه چاپ و نشر دو رویدادی است که به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

تحفه گر گفت: باتوجه به توانمندی استان و کشور در صنعت چاپ و نیز مطالبه بسیاری از کشورها برای تهیه محصولات چاپی از استان خراسان رضوی در نظر است  این دو کلان رویداد فرهنگی با حضور ١٠ کشور عضو اکو (پکو) و نیز فعالان حوزه چاپ و نشر در دنیا ازجمله آلمان چین، ترکیه و... برگزار گردد.

بیشتر بخوانید: نمايشگاه بین‌المللی صنعت چاپ و  بسته‌بندی اصفهان برگزار می‌شود

 

 

تحفه گر همچنین افزود: باتوجه به تنوع و تکثر صنعت چاپ دراستان و توانایی تبادل محصولات چاپ و نشر با سایر کشورها و علاقمندی این کشورها به استفاده از تجارب وخدمات چاپی در خراسان رضوی می توان این استان را به بار انداز صنعت چاپ در کشور تبدیل کرد.

گفتنی است این جلسه با حضور رئیس اتحادیه چاپخانه داران استان و دو موسسه برگزارکننده وکارشناسان حوزه چاپ و نشر استان تشکیل گردید.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 خرداد 1398 ساعت 07:19
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی