رئیس اتحادیه صنف صحاف مطرح کرد؛

ساخت شهرک صنعتی صحافان معطل دستور اتاق اصناف/ کاهش۲۰ درصدی قیمت کاغذ

  • یکشنبه, 14 مهر 1398 ساعت 08:27
  • منتشرشده در چاپ

غفاریرهبر گفت: احداث شهرک صنعتی برای اتحادیه صحافان، هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان جلیل غفاری‌رهبر، رئیس اتحادیه صنف صحاف اظهار کرد: احداث شهرک صنعتی برای اتحادیه صحافان، هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود،این امر مستلزم جواب نامه از سوی اتاق اصناف است.

رئیس اتحادیه صحافان با بیان اینکه قیمت کاغذ ۲۰ درصد کاهش یافته است، اظهار کرد: هم اکنون روند قیمت کاغذ روند نزولی است و بعید می‌دانم نرخ کاغذ، روند افزایشی به خود بگیرد.

رهبر در پاسخ به این پرسش که بازار کاغذ را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ تصریح کرد: اگر دولت بتواند به وظایف خود همچون ثبت سفارش، مسائل گمرکی، ارزی و بانکی عمل کند مشکلی در تامین کاغذ در بازار نخواهیم داشت.

به گفته رئیس اتحادیه صحافان، صادراتی در بازار کاغذ وجود ندارد چرا گه ابتدای باید نیاز داخل تامین شود سپس به نیاز خارج بپردازیم.

رهبر در ادامه از وضعیت صنف صحافان در کشور گفت: صحافان در کشور، با مشکلات بسیاری مواجه اند که این امر موجب شده تا سفارشات کاهش پیدا کند.

رئیس اتحادیه صحافان یادآوری کرد: کاغذ و مقوا از نمونه محصولاتی به شمار می‌رود که به دلیل دایره گسترده استفاده از آن در عرصه‌ها و حوزه‌های گوناگون و نقش و اهمیت نافذ آن در صنعت چاپ، به عنوان پیش نیاز اساسی این حوزه فعالیتی، می‌توان آن را در دایره اقلام و محصولات استراتژیک قرار داد.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 18 مهر 1398 ساعت 10:18
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی