صنعت چاپ مهمان جلسه علنی مجلس

  • یکشنبه, 21 مهر 1398 ساعت 11:44
  • منتشرشده در چاپ

به گزارش چاپ و نشر، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (یک شنبه، 21 مهرماه) به ریاست مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ساعت 8 و 15 دقیقه و با حضور 195 نفر از نمایندگان آغاز شد.

گفتنی است در نشست علنی نوبت صبح امروز مجلس شورای اسلامی، جمعی از فعالان، انجمن‌ها، پیشکسوتان و بزرگان صنعت چاپ به دعوت معصومه آقاپور علیشاهی، نماینده شبستر و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و به همت محمد بی‌طرفان، رئیس انجمن علمی فناوری چاپ ایران مهمانان صحن علنی مجلس شورای اسلامی بودند.

معصومه آقاپور علیشاهی، نماینده شبستر از ناطقان امروز نشست علنی مجلس شورای اسلامی بود که به بیان مشکلات سرویس ارزش افزوده پرداخت و گفت: این سرویس برای عده‎ای خاص سودآور است و از رئیس جمهور و مسئولان خواست تا درآمد حاصل از این سرویس به جیب مردم بازگردد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه 32 سازمان درگیر صادرات و واردات هستند بیان کرد: باید برای این سازمان ها چاره‌ای اندیشیده شود.

آقاپور ادامه داد: صنعت چاپ و تکثیر می تواند با ارائه راه کارهای جدید بسته بندی کشور، بازارهای کشور همسایه را تصاحب کند و اشتغال بیش از یک میلیون نفر را فراهم کند؛ مبادا ارزش های انقلاب در خاکریزهای اقتصادی جا بماند باید مردانه بایستیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: آقای روحانی و مسئولان  دولت تدبیر وامید اکنون کمی پریشان هستیم اما از حمایت شما پشیمان نیستیم زیرا از تلاش خود در عرصه بین المللی فروگذار نبودید، اما اختیارات محدود است.

 

عضو کمیسیون اقتصادی خطاب به  مردم گفت: مجلسیان را بهتر قضاوت کنید، ما را در لابه لای چرخ دنده های معیوب اقتصاد که عوامل داخلی40 ساله  وخارجی تبهکارانه دارند  خرد نکنید. بدون شک نمایندگان مجلس مشروعیت خود را از مردم و مقام معظم رهبری بدست آورده اند و خط قرمز نمایندگان  احقاق حقوق ملت است.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 02 آبان 1398 ساعت 07:23
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی