گفتگو با جلیل غفاری رهبر،  رئیس هیئت‌مدیره شرکت نمایشگاهی آروین مهر فجر:

گام هایی موثر در جهت ارتقا کیفیت نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران

  • دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 08:52
  • منتشرشده در چاپ

به گزارش چاپ و نشر به نقل از روابط عمومی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران؛ غفاری رهبر،  سال‌های گذشته غرفه داران از برخی سالن‌ها به علت دور از دسترس بودن شکایت داشتند و بر همین اساس در نظر داریم که امسال با اخذ رضایت کتبی برای حضور در این سالن‌ها،  غرفه را در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

جلیل غفاری رهبر، رئیس اتحادیه صنف صحاف و مجری برگزاری نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته در گفت‌وگو با روابط عمومی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران، از استقبال بالای صنعت چاپ از این رویداد خبر داد و گفت: ما در این دوره بیش از 32 هزار مترمربع از فضای نمایشگاهی را پیش ثبت‌نام کرده‌ایم که تاکنون از این میزان متراژ، 21 هزار مترمربع را در 10 سالن جانمایی کرده‌ایم.

وی در این مورد توضیحات بیشتری را ارائه داد و افزود: در حال حاضر تقریباً جانمایی غرفه‌ها تکمیل شده و مرکز نمایشگاهی نیز تاکنون سالن جدیدی را در اختیار ما قرار نداده است؛ در صورتی که سالن‌های دیگری به ما واگذار شود، ما نیز غرفه‌های بیشتری را در اختیار الباقی متقاضیان حضور در نمایشگاه قرار خواهیم داد.  

غفاری رهبر اظهار داشت: طی جلسه‌ای که با مرکز نمایشگاه بین‌المللی تهران داشتیم، قرار شده است تا آخر این هفته چند سالن دیگر نیز به نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی اختصاص دهند. اگر سالنی را به ما اختصاص بدهند به‌سرعت به جانمایی آن خواهیم پرداخت، در غیر این صورت در این دوره بالاجبار باید به همین تعداد غرفه گذار بسنده کنیم.

وی توضیح داد: ما چهار سالن 18 ،21 ،22 و 37 را نیز در اختیار داریم اما در سال‌های گذشته غرفه داران از این سالن‌ها شکایت داشتند که دور از دسترس بازدیدکنندگان است بر همین اساس در نظر داریم تا با اخذ رضایت کتبی از حضور در این سالن‌ها،  غرفه را در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

وی در پایان توضیحات تکمیلی در مورد سالن‌های نمایشگاه ارائه داد و افزود: اکنون چهار سالن اشاره شده هنوز جانمایی نشده‌اند و آروین مهر فجر نیز در صورت عدم تقاضا آن‌ها را بازگشایی نخواهد کرد. گفتنی است که طی هفته گذشته در همین سالن‌ها نمایشگاه شیلات برگزار شد که اتفاقاً با استقبال چشمگیری روبرو بود و بازدیدکنندگان نیز از آن کمال رضایت را داشتند. علی‌ای‌حال ما در تلاش برای اخذ سالن‌های 5، 6 و 7 هستیم تا به این وسیله در جلب رضایت حداکثری غرفه گذاران معزز صنعت چاپ باشیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 07:34
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی