مثل الماس، خاص

  • شنبه, 19 اسفند 1396 ساعت 12:50
  • منتشرشده در چاپ

گزارشی از جشنوارهی مجتمع چاپ نقش الماس به میمنت پانزدهمین سال فعالیت

 


  مجتمع چاپ نقش الماس به مناسبت پانزدهمین سال فعالیت خود در روز جمعه 18 اسفند ماه در هتل بزرگ ارم جشن با شکوهی را برگزار کرد. این جشن به مجریگری احسان کرمی و هنر نمایی حسن ریوندی برگزار شد و خاطرهی روز الماسی را در ذهن مخاطبین حک کرد.
در جشنوارهی پانزدهم مجتمع چاپ نقش الماس جمعی از بزرگان صنعت چاپ چون بابک عابدین (رئیس اتحادیهی صادرکنندگان صنعت چاپ)، جلیل غفاری رهبر (رئیس اتحادیهی صحاف)، حسین میر باقری (رئیس اتحادیهی فروشندگان کاغذ و مقوا)، بهمن پورمند و میریونس جعفری (اعضای هیات مدیرهی اتحادیهی چاپخانهداران تهران)، دکتر محمد علیخانی (عضو شورای شهر تهران و رئیس کمیسون عمران و حمل و نقل) و دکتر حسین وزیری (از مدیران شهرداری) حضور داشتند.

بابک عابدین، رئیس اتحادیهی صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با خیرمقدم به عزیزانی که در جشن پانزده سالگی مجتمع چاپ نقش الماس حضور یافتهاند، گفت: صنعت چاپ در ایران با داشتن ابزارهای چاپ آغاز شد، کم کم با پیشرفتهایی که صورت گرفت سرعت باعث ایجاد رقابت شد و از فعالیت دستی به الکترونیک و از تک رنگ به چند رنگ رسید و کسانی که توانستند این نوآوری را در سیستم تولیدشان ایجاد کنند، توانستند در بازار به رقابت بپردازند و مابقی از بازار حذف شدند. بعد از مدتی که همه به سرعت دست یافتند، این کیفیت بود که رقابت را بین چاپخانهداران بیشتر کرد و به یکی از ابزارهای تمایز و موفقیت تبدیل شد. وی ادامه داد: الان میبینیم که یکی از مهمترین ابزارهای موفقیت در صنعت چاپ و بستهبندی در دنیا، مارکتینگ و فروش موفق است.
وی افزود: من از اول که با برادران حاجیلو آشنا شدم و انگیزه و خلاقیت را در آنها دیدم به شوق آمدم. این مجموعه پیش میرفت و من شاهد پیشرفتشان بودم و احساس میکنم که آنها در سیستم چاپ ما نوآوری ایجاد کردند. زمانی که این دوستان شروع به فعالیت کردند هنوز استارتآپها در جامعهی ما شکل نگرفته بودند و در جامعهی بینالملی نیز تازه آغاز شده بودند ولی این مجموعه یک استارتآپ بود، یک هدف مشخص بود و برای اولین بار آنها بودند که در کشور تکنولوژی آی تی، اینترنتی و فایلهای الکترونیکی را با چاپ ادغام کردند و من فکر میکنم یکی از رموز موفقیت آنها وحدت بین مدیران مجموعه و برادران حاجیلو است که با تقسیم کار قسمتی، سیستم را پیش بردند. او در پایان نقش الماس را مصداق یک مجموعهی پیشرو و موفق دانست و تلالو بین المللی آن را پیشبینی کرد.
در ادامهی این جشن با اهدای لوح تقدیر توسط مصطفی حاجیلو رئیس هیئت مدیره و سعید حاجیلو مدیرعامل، مهدی حاجیلو مدیر چاپخانه و هادی حاجیلو؛ از کارمندان نمونهی مجتمع چاپ نقش الماس تجلیل شد.
همچنین به 15 تن از مشتریانی که از 15 تیرماه تا 15 اسفندماه بیشترین مبلغ خرید را از این مجتمع داشته اند تحت عنوان مشتریان الماسی، طلایی و نقره ای، جوایزی اهدا شد. مشتریان الماسی این مجموعه، ایمان مزارعی از چاپ پررنگ شیراز، بیژن ابراهیم نژاد از چاپ شاپرک، حسین پاکنیا از چاپ هیرود، جلال محمدی از چاپ ایندو و محمد ابراهیم اباذری از چاپ پرنیا بودند که به هر یک از آنها یک  گوشی آیفون 8 پلاس تقدیم شد.
مشتریان طلایی نقش الماس را بابک کیارستمی از چاپ پارسیان، حسین شاهین فر از چاپ کهن، حسین ناصری از طوس پرینت مشهد، سبحان کفاش پور از چاپ تندیس یزد و بهنام صالحی از چاپ دانشجو تشکیل می دادند که به هر یک از آنها یک گوشی آیفون 7 اهدا شد.
مشتریان نقره ای این مجموعه را هم محمد قاسمی از چاپ مرداد، شهاب شریفی از چاپ آویژه، فاطمه رجبی، امید آشنایی از چاپ پویان و پریسا غفارلو از چاپ اشل تشکیل دادند که به هر یک از آنها نیز گوشی سامسونگ گلکسی اس 8 اهدا شد.
اما جوایز به همینجا ختم نشد و در پایان جوایز اصلی و ارزنده این مجموعه قرعهکشی شدند که طی آن 15 جایزه ارزنده به 15 نفر اهدا شد. خودرو هایما به فرهاد میرزایی از باکوی آذربایجان تعلق گرفت که از مشتریان فرامرزی نقش الماس بود، خودرو 207 به علی محمدمیرزاده از چاپ رباط فلکس و خودرو 206 به محمد هادی برغمدی از سان گرافیک اهدا شد. همچنین در ادامه پنج  موتورسیکلت آپاچی و هشت دستگاه گوشی آیفون 7 نیز به مشتریان این مجتمع تقدیم شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 اسفند 1396 ساعت 07:59
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی