گزارشی از تولید ماشین پالت برگردان در گفت‌وگو با رامتین شالباف مدیرعامل شرکت نیرو واصل

نوآوری در عرصه‌ی چاپ

  • یکشنبه, 25 آذر 1397 ساعت 12:18
  • منتشرشده در چاپ

رامتین شالباف مدیر شرکت نیرو واصل، طراح و سازنده ماشین‌آلات صنعت چاپ گفت: ما قبل از هر چیز در زمینه ماشین‌آلات پس از چاپ  و یو وی و نسبت به نیاز بازار ماشین‌آلات ارائه می‌کردیم؛ به‌عنوان‌مثال  به تولید ماشین‌آلات پوشال گیر CNC پرداختیم زیرا در پروسه تولید جعبه بن‌بست‌هایی وجود داشت و برای بخش پوشال گیر با دست انجام می‌شد ولی ما ماشین مدرنی را ارائه کردیم تا این کار با اپراتور ساده انجام  شود.

شالباف در ادامه گفت: امسال نیز با مهندسی معکوس و ایرانیزه کردن اقدام به تولید ماشین پالت برگردان دستی کردیم. این پالت برگردان مکانیکی و ساده می‌تواند با نیروی بسیار کم پالت 500 تا 900 کیلوگرمی را برگردان کند و به این طریق کمک شایانی به پروسه‌ی چاپ می‌کند. با استفاده از این ماشین، می‌توان کاغذها یا مقوا را در کمترین زمان برگرداند و پشت آن‌ها را چاپ کرد.

مدیرعامل مجموعه نیرو واصل در پایان گفت‌وگو و برای کامل کردن بحث معرفی دستگاه به مزایای آن نسبت به هم نوعانش اشاره کرد و افزود: علاوه بر کوتاه کردن زمان کار، این ماشین از آسیب رسیدن به لبه‌ی کار جلوگیری می‌کند و مهم‌تر از آن حالت نیم‌دایره‌ای و الاکلنگی را داراست که این مزیت کمک می‌کند تا به ستون فقرات و دست کارگر چاپخانه هیچ آسیب وارد نشود.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 04 دی 1397 ساعت 10:01
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی