پای دلالان در میان است

  • سه شنبه, 20 فروردين 1398 ساعت 09:06
  • منتشرشده در چاپ

افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت کاغذ بزرگ‌ترین مشکل حوزه تبلیغات و سررسید است. تبلیغاتی که همیشه زمینه سازه بازاریابی محسوب می‌شد اکنون در رکود قرارگرفته است.

 کیوان کیانی؛ از مدیران چاپ و نشر تبلیغات کیانیکو، درباره‌ی وضعیت سررسید گفت: به خاطر تغییرات فراوان قیمت کاغذ و نوسانات هر روزه‌ی این کالا، بازار همچنان در بی‌ثباتی قرار دارد در این شرایط هم فروشنده بلاتکلیف است و هم خریداران ناراضی هستند.

 کیانی ادامه داد: تغییر و نوسانات قیمت بازار تأثیر بسیاری بر وضعیت کسب‌وکار داشته و حوزه تبلیغات با تزلزل بسیاری روبرو شده است.

 وی افزود: تولیدکنندگان نمی‌توانند برای کالا و تولیدات خود قیمت مشخص و معینی را تعیین کنند از سوی دیگر تعیین چندین نرخ در طول یک سال برای حوزه تبلیغات مناسب نیست و مشکلات بسیاری ایجاد کرده است.

 کیانی تأکید کرد: افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت کاغذ بزرگ‌ترین مشکل حوزه تبلیغات و سررسید است بااین‌حال قیمت مواد اولیه نیز افزایش داشته اما این افزایش به میزان قیمت کاغذ نبوده است.

مدیرعامل چاپ و نشر تبلیغات کیانیکو، تصریح کرد: ادامه روند و نوسانات قیمت خصوصاً در بازار کاغذ، چالش‌برانگیز بوده اما ایجاد ثبات قطعاً شرایط مناسبی را برای تولید و کسب‌وکارهای حوزه تبلیغات فراهم خواهد کرد.

 وی ابراز کرد: تحولات اقتصادی تأثیر ژرفی را بر حوزه تبلیغات گذاشته است. تبلیغاتی که همیشه زمینه سازه بازاریابی محسوب می‌شد اکنون در رکود قرارگرفته است. چنانچه دولت نظارت بر بازار کاغذ را در دستور کار خود قرار دهد شاهد ثبات بیشتری در این بخش خواهیم بود.

 وی ادامه داد: نیازمند سیاست‌هایی هستیم که بتواند این بازار را به ثبت برساند هرچند بیشتر برهم زنندگان آرامش در بازار دلالان هستند آن‌ها توانستند بازار کاغذ را در دست بگیرند و قیمت‌ها را به شیوه‌های گوناگون تغییر می‌دهند و شرایط را به نفع خود تغییر می‌دهند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 28 فروردين 1398 ساعت 12:47
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی