بوی بهبود ز اوضاع زینک می‌شنوم

  • پنج شنبه, 26 ارديبهشت 1398 ساعت 05:22
  • منتشرشده در چاپ

 

صبح دیروز (25 اردیبهشت) جمعی از فعالان صنف لیتوگراف به دیدار احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه لیتوگراف رفتند تا بدین صورت از زحمات وی که برای رفع مشکلات تهیه زینک و توزیع آن -که مدتی است با کمبود و افزایش قیمت آن مواجه شده‌اند تشکر و قدردانی کنند.

در پی این نشست درباره‌ی مشکلات و معضلات لیتوگرافان در وضعیت کنونی گفت‌وگو و به بررسی مسائل پرداخته شد، در این رابطه نیز لیتوگرافان حاضر در این جلسه نظرات و راهکارهای خود را بیان کردند. همچنین ابوالحسنی از توزیع زینک با نرخ ارز دولتی خبر داد که به زودی به بازار تزریق خواهد شد.

در همین رابطه احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه لیتوگراف یادداشتی نوشته که در ادامه می خوانید:

 

به گرمی خورشید به وسعت آسمان به شیرینی شهد

امروز بیش از پیش موجب مباهات، خوشحالی، انگیزه و قوت‌قلب ما شد تا زین پس به تلاش خود بیافزاییم و در پی احقاق حق اعضای صنف شویم. نفر به نفر آمدید و با گفتن دستمریزاد، خداقوت، اعلام پشتیبانی ما را به ادامه، دلگرم کردید و به درستی مسیر اطمینان بخشیدید.

عزیزان گرانمایه‌ای که با حضورشان صمیمانه گفتیم و شنیدیم. برایشان از کارهایی که انجام داده‌ایم به تفصیل گزارش دادیم، با رویی گشاده شنیدند و با سخاوت از تجربیات خود با ما گفتند. گرامیان، حمایت و تایید شما بار مسئولیت ما را سنگین‌تر کرد و همراهیتان این سنگینی را قابل تحمل.

بدینوسیله از تمامی همکاران عزیز که با تشریف‌فرمایی خود به اتحادیه و تماس تلفني موجبات مودت بیشتر را فراهم و پشت‌گرمی را برایمان تقویت کردند، سپاسگزاریم.

بی‌شک با توانی افزون‌تر برای دستیابی به مقصود جهد و کوشش خواهیم کرد.

احمد ابوالحسنی

 

بیشتر بخوانید:

ü    زینک فراوان شد

 

ü    زینک به حق‌دار رسید

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 ارديبهشت 1398 ساعت 11:42
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی