وزارت ارشاد با هماهنگی قوه قضائیه پیگیر وضعیت کاغذ

  • سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 ساعت 05:57
  • منتشرشده در کاغذ

رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی: مقرر شد وزارت ارشاد با هماهنگی قوه قضائیه با دقت پیگیر بازار کاغذ باشند.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: در جلسه این ستاد مقرر شد وزارت ارشاد با هماهنگی قوه قضاییه با دقت پیگیر روند واردات، توزیع، تأمین و مصرف کاغذ باشند.

وی همچنین با قدردانی از اطلاع رسانی مسئولانه رسانه هایی که در شرایط امروز به منافع کشور کمک می کنند گفت: همه این کمک ها در بعضی رسانه ها شاهد اخبار جعلی همراه با شایعات بودیم که مقرر شد قوه قضاییه در این زمینه وارد عمل شود و برخورد کند.

وزیر کشور ادامه داد: در جلسه امروز قرار شد وزارت ارشاد به رسانه های مستقر در استان ها نیز تبیین کند تا این رسانه ها هم جهت با ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور و با آن همراه و هماهنگ باشند البته در حوزه رسانه های کشوری شاهد هماهنگی های خوبی هستیم.

رحمانی فضلی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به در پیش بودن فصل جا به جایی خانواده ها برای اجاره منازل خود گفت: امروز وزارت راه و شهرسازی طرحی به ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور ارائه کرد و اعضا نیز برای تکمیل آن پیشنهاداتی دادند بنابراین مقرر شد این طرح به سرعت و دقت کامل و در فصل نقل و انتقال عملیاتی شود.

وی خاطر نشان کرد: هدف از اجرای این طرح این است که اجاره منزل بر اساس یک قاعده و قابل نظارت باشد تا مشکلی برای مستأجران پیش نیاید.

وزیر کشور اشاره ای هم به تهدیدهای اخیر آمریکایی ها در منطقه علیه ایران کرد و گفت: همه می دانیم که امنیت زمانی در منطقه مفهوم می یابد که یکپارچه باشد بنابراین اگر یک یا چند نقطه دچار مشکل ناامنی شود آن وقت دیگر حرف زدن از امنیت یکپارچه بی معنا خواهد بود.

رحمانی فضلی خاطر نشان کرد: اگر امنیت منطقه از شکل یکپارچه خارج شود طبیعتاً این موضوع روی امنیت جهانی تأثیرگذار خواهد بود البته مردم ایران بارها تهدیدهای دشمنان را تجربه کرده اند و بر اساس همان تجربه، پیروزی را در مقاومت و استقامت دیده اند.

وی تأکید کرد: مردم ما هیچگاه زیر بار تهدید و زور نمی روند در عین حال با موضوعات مختلف جهانی بر اساس منطق برخورد می کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 02 خرداد 1398 ساعت 07:53
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی