مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری :

آئین تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان در تالار غدیر شهرکرد برگزار می شود

  • شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 04:51
  • منتشرشده در چاپ

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری : آئین  تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان در تالار غدیر شهرکرد برگزار می شود

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری در جلسه برنامه ریزی روز صنعت چاپ از برگزاری همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان خبر داد.

به گزارش چاپ و نشر، جواد کارگران دهکردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری از برگزاری همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان خبر داد و گفت: این همایش در شهریور ماه همزمان با روز صنعت چاپ در تالار غدیر شهرکرد برگزار می شود.

وی تصریح کرد: پیش از این فعالان صنعت چاپ استان در قالب برنامه های دیگر و در کنار اصنافی چون نویسندگان در مراسم تجلیل از فعالان چاپ و نشر  مورد تقدیر قرار می گرفتند اما امسال اولین  سالی است که به صورت ویژه و تخصصی به این موضوع پرداخته شده و آنها در همایشی ویژه تجلیل می شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری از تجلیل از پیشکسوتان و فعالان صنعت چاپ استان کرمانشاه در این همایش خبرداد و گفت: این همایش با حضور مسئولین ، فعالان و علاقمندان به چاپ، ناشران، کانون های تبلیغاتی و طراحان برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین در این همایش از  چاپخانه دار نمونه، کارگر نمونه صنعت چاپ استان، کارآفرین برتر حوزه چاپ استان و چاپخانه دیجیتال فعال استان چهار محال و بختیاری  تجلیل  می شود.

کارگران دهکردی  زمان برگزاری این همایش را شنبه ١١ شهریور ماه و مکان آن را تالار غدیرشهرکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  اعلام کرد.

وی یاد آور شد: این همایش به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری ، دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اتحادیه صنف چاپخانه داران برگزار خواهد شد.

 

منبع: روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 مرداد 1396 ساعت 06:35
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی